Zateplenia na kľúč s realizáciou

Našim klientom ponúkame realizáciu zatelenia a fasádnych omietok. Individuálny prístup a výhodné ceny. Materiál, lešenie, realizácia a samozrejme záruka s možnosťou predĺženej záruky. Poskytujeme aj práce súvisiace so zateplením.

Bezplatné poradenstvo, vymeranie stavby, cenová ponuka a vizualizácia fasády.

Viac Informácií

Cenová ponuka a zameranie

Cenová ponuka a zameranie

Patrí medzi bezplatné služby, ktoré pre našich klientov poskytujeme.

- Na základe prvotného kontaktu si s Vami dohodneme stretnutie priamo na mieste stavby, kde sa Vám v krátkosti predstavíme a detailne si vymeráme Vašu stavbu a dohodneme si možné riešenia.

- Náš zástupca so sebou prinesie aj vzorkovník farieb fasádnych omietok, aby sme mali akú takú predstavu o Vaších túžbach a aby sme Vám vedeli bezplatne vypracovať jednoduchú vizuálizáciu fasádnej omietky.

- Ďalším krokom je precízne nacenenie všetkých detailov, aby sme Vám vedeli ponuknúť konečnú cenu na kľúč, bez akýchkoľvek ďalších príplatkov. (V ojedinelých prípadoch sa tomu nedá vyhnúť)

- Po odsúhlasení cenovej ponuky, nasleduje dohodnutie termínu realizácie a podpisu zmluvy o dielo.

- Prvú platbu požadujeme až po dovezení materiálu na stavbu v plnej výške. Rovnako aj za dovezené a postavené lešenie.

- Práca sa vypláca na 2 krát, prvá záloha sa vypláca zhruba v polovici montáže, keď je Vaša stavba kompletne oblepená izoláciou, ukotvená a vysieťkovaná. Doplatok faktúry je až po prevzatí stavby do 3 pracovných dní.

- V priebehu realizácie zateplenia realizujeme foto-dokumentáciu, vedieme montážny denník a poskytujeme aj .

- V prípade, že nemáte objednané parapety, vieme zabezpečiť aj ich dodanie a montáž. Ak ich máte objednané niekde inde, žiadame, aby boli namontované najneskôr pri lepení izolácie, aby sme mohli plynule pokračovať v našich prácach.

- V prípade potreby vieme realizovať aj podbitie podhľadu.